دوره آموزشی دیابت

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
150 هزار تومان


دیابت بیماری مزمن و پیشرونده ای که تا کنون حدود 9 درصد جمعیت جهان را گرفتار کرده، از بیماری هایی است که به علت نیاز مادام العمر بیماران به مصرف داروهای خاص، بخشی عظیمی از اقتصاد دارویی جهان را پشتیبانی می کند و بار مالی سنگینی را نیز بر فرد و کشور تحمیل می نماید.

این در حالی است که از دیدگاه طب ایرانی با آموزش و رعایت دقیق و پیگیر برخی آداب و تدابیر در زندگی روزمره می توان به میزان قابل توجهی از حجم داروی مصرفی کاست و حتی در برخی موارد کاملا بی نیاز از دارو، بیماری را کنترل نمود و سطح سلامتی فرد و حس تندرستی و نشاط او را بالا برد.

در این دوره آموزشی مرحله به مرحله و با زبانی ساده راهکارهای پیشگیری از بیماری و مقابله با آن را خواهید آموخت و با تمرین و پشتکار و تکرار به مرور خواهید توانست بر غول دیابت پیروز شوید و توانایی کنترل و مهار آن را به دست آورید.


ضمنا میتوانید قبل از خرید این دوره، فایل صوتی جلسه اول آن را به صورت رایگان بشنوید.

مطالعه این جزوه آموزشی به چه کسانی توصیه می شود؟

شنیدن این فایل های صوتی ، که به زبان ساده و کاربردی بیان شده را به تمام آنهایی که به سلامت و حفظ الصحة خود و عزیزانشان اهمیت می دهند و سعی دارند با اصلاح و کنترل سبک زندگیشان، مغلوب بیماری های جسمی و روحی شایع این دوران نشوند، توصیه می کنیم.باشد که با انتشار  صحیح و اصولی این آموزش ها، سلامت را به خود، جامعه و نسل های آینده مان هدیه بدهیم.

مدرس: سرکار خانم دکتر مژده پورحسینی، متخصص طب سنتی ایرانی MD.PhD