مراقبت های دوران بارداری در طب ایرانی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
70 هزار تومان

دوران بارداری شاید حساس ترین مقطع عمر برای مادر و جنین باشد که در همه کتب طب سنتی در سر فصلی جداگانه و مخصوص مورد توجه و بررسی قرار گرفته و مراقبت های ویژه ای برای آن شرح داده اند. آسیب پذیری بالای جنین و فشار جسمی و روحی شدید بر مادر موجبات بیماریهای مهم و بعضاً ماندگاری را فراهم می آورد که به آسانی می توان با مراقبت های ویژه دوران بارداری از وقوع و پیشرفت آن پیشگیری کرد.

مادران باردار فارغ از مزاج و اقلیم ، تمهیدات مشترکی را نیاز دارند تا از عوارض و آسیب های این دوران سخت و حساس در امان بمانند و بار گرانبهای خود را با تندرستی بر زمین گذارند.

در این دوره کوتاه آموزشی با الهام از کتاب گرانبهای “خلاصه الحکمه” اثر ماندگار حکیم عقیلی خراسانی مهمترین توصیه های طب ایرانی برای سلامت بارداری به زبان ساده شرح داده شده تا از اولین روزهای حاملگی تا لحظه زایمان، شما را در حل مسائل و مشکلات خاص این دوران یاری رساند و از مراجعات مکرر و غیر ضروری به طبیب جلوگیری نماید.

مادران عزیز سرزمین من شایسته بهترین توصیه ها و مراقبتها در ایام طلایی بارداری اند. خصوصاً در این مقطع زمانی ویژه که ضروری است نسلی سالم و مقاوم پا به عرصه وجود نهد تا آینده روشن بشر را رقم زند.


شما عزیزان برای آشنایی بیشتر با محتوای این دوره می توانید فایل جلسه اول را به صورت رایگان بشنوید.